Recenze AllatRa

AllatRa mi, po letech hledání sebe sama a smyslu života prostřednictvím knih, léčitelů, jógy, šamanů, reiki, kartářů, věštců…, kterých je kolem nás nepřeberné množství, přinesla jasnou odpověď a pomohla objevit obrovskou sílu uvnitř mne samotné, díky které se dokážu nejen zorientovat ve věcech kolem nás a rozpoznat pravdu, ale také se uzdravovat, lépe se koncentrovat, vést harmonické manželství, šťastnou rodinu,prosperující firmu…

Po přečtení AllatRy jakoby mi vše zapadlo z mého života do sebe jako části puzzle. Najednou rozumím věcem a událostem, které mě v životě potkaly  a vím, čemu mě měly naučit! Místo zoufalství a pozice oběti jsem se naučila z těchto věcí těžit pro sebe, pro okolí…AllatRa je odpověď na to, kde se berou ve vás různé emoce, na to proč se vám v životě dějí stejné události, proč, přestože jste skvělíJ, tak se na vás lepí smůla…Naučí vás rozumět nejen svým pocitům, ale naslouchat skutečným přáním uvnitř vás, naslouchat potřebám těla i duše. Povede vás k tomu, abyste nehledali v okolním světě, protože vše je uvnitř vás! Stačí uvěřit a vydat se hledatJ! Kromě toho se dozvíte velmi zajímavé informace z historie našich předků, které nám byly utajeny, o zajímavých objevech ve vesmíru, na které lidstvo teprve přijdeJ, o energetické struktuře člověka, o manipulaci s námi díky systémům politickým, náboženským….

Přichodem  Allatry jakoby mi začal nový život! Život plný radosti, lásky, harmonických vztahů….Vše kolem vás se najednou poskládá a vy se budete těšit na každý nový den! Samozřejmě, že to nejde hned, ze dne na den, z hodiny na hodinu a že je to u každého individuální a zpočátku to dá pořádně zabrat. Ostatně jako každá práce na sobě! Ale pokud budete mít jasný cíl a vytrváte, stane se z vás veselá, šťastná, úspěšná, zdravá a nezávislá bytost!....a  začnou se dít zázraky, kterých si všimnou všichni kolem vás!

Obsah   |  Nahoru

Obsah        Zpět na článekNázev stránky:

Recenze AllatRa: RECENZE knih: O autorovi

Stránka vytvořena za 0.044 sec..