Anastasia Novych - známá slovanská spisovatelka a malířka, autorka populární série uměleckých knih "Sensei", známých nejen v zemích SNS (Společenství nezávislých států), ale i za hranicemi. Knihy jsou přeloženy do mnoha jazyků. Spisovatelka zachovává status inkognito, nikde se veřejně neobjevuje, její tvorba je ověnčená množstvím tajemství a záhad. A přesto existuje oficiální stránka spisovatelky http://schambala.com.ua a oficiální e-mail Anastasie Novych [email protected] Tato adresa elektronické pošty je chráněna před spamboty. Pro prohlížení musíte mít spuštěný JavaScript.

"Ten, kdo se spoléhá na vnější, může jen předpokládat. Ten, kdo se spoléhá na vnitřní, má důvěryhodné znalosti.“ (Anastasia Novych" Sensei II.)

Dílem Anastasie Novych je 12 neobyčejných obrazů. O jejich duchovní hodnotě říká následující fakt: 16. ledna 2011 v pobočce Kyjevského muzea ruského umění, nacházejícího se ve starobylém paláci slavného ruského mecenáše národního vzdělávání a zdravotní péče Kyjeva (na konci XIX. a začátku XX. Stol.), S.S. Mogilevceva, se pouze jeden den uskutečnila výstava obrazů z kolekce Anastasie Novych - portrétu prvního lékaře Kyjevské Rusi Agapita Pečerského. Tento den výstavu jediného obrazu navštívilo více než 3 000 lidí, což je unikátní i pro nejoblíbenější muzea hlavního města.

Na internetu je samotnými čtenáři vytvořených mnoho stránek, věnovaných tvorbě Anastasie Novych. Spektrum otázek, kterých se Autorka dotýká v knihách, je působivé svým encyklopedickým, analytickým objemem - od jedinečných starobylých znalostí o člověku a světě po hodnotné vědecko-populární informace,  jejichž význam  je aktuální i pro budoucnost; od tajemství dějin minulosti, po možné události blízké budoucnosti; od efektivních starobylých duchovních praktik, po odhalení záhad o fenomenálních možnostech člověka; od neobyčejného nového světonázoru, po zajímavé, moudré podobenství; od čistě osobních životních problémů, po ohnivý humor. No nejdůležitější je, že v každé knize se pro čtenáře,  jako v zrcadle zobrazuje něco čistě osobní, to co mu dá jednoduché odpovědi na aktuální otázky, které potřebuje tady a teď. O knihách A. Novych říkají, že jsou velmi silné, živé, mění člověka a jeho osud. Je očividné, že tento fenomén spočívá v jejich skutečně duchovním bohatství. Knihy jsou srozumitelné a blízké čtenářům různého věku. Mnozí konstatují univerzálnost a nevysvětlitelnou všestrannost díla Anastasie Novych - při čtení jejích knih nacházíš pro sebe obdivuhodným způsobem zcela nové chápání života, přichází hlubší přijetí těch unikátních znalostí, které jsou v nich založeny.

Dnes knihy Anastasie Novych oběhly prakticky celou zeměkouli,  procházejíc z rukou do rukou a vyvolávající masový zájem o myšlenku nového světonázoru, založeného na základě kvalitativních nových znalostí, sebezdokonalení osobnosti a vytváření čistě lidských vzájemných vztahů mezi lidmi ve společnosti. Podle všeho, nyní v období globálních změn na planetě je to velmi potřebné.


Zasílání aktuálních informací o nových článcích na stránkách Polahoda a dalších projektech MSH "ALLATRA"