Tip

Fyzika ALLATRA

47

Jak funguje tento svět a jakou roli v něm hraje člověk. Poznatky v oblasti fundamentální a aplikované fyziky. Odpovědi na základní, dosud nevyřešené otázky moderní fyziky. 

  • 250 Kč 25 Kč –10 %
  • Skladem
225 Kč
Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.503 kg
Autor: Anastasia Novych
ISBN: 978-80-906170-4-9
Rok vydání: 2018
Vazba: pevná
Počet stran: 304
 

 

Zprávu „PRAPŮVODNÍ FYZIKA ALLATRA“ předložila mezinárodní vědecko-výzkumná skupina Mezinárodního společenského hnutí ALLATRA.

Zpráva obsahuje informaci:

➢ o původu a struktuře elementárních částic;

➢ o prvotních základech, ze kterých se skládá hmota;

➢ o vzájemném vztahu elementárních částic a kosmologie ve světle teorie jednotného pole;

➢ o elektromagnetických a gravitačních interakcích;

➢ o alternativních zdrojích energie, atd.

 

Zpráva poukazuje na důležitost, rozsah a včasnost nejnovějších poznatků v oblasti fundamentální a aplikované fyziky. Přináší odpovědi na základní, dosud
nevyřešené otázky moderní fyziky a předkládá laicky srozumitelná vysvětlení

Toto jsou odpovědi na otázky o tom, jak funguje tento svět a jakou roli v něm hraje člověk. Jakmile pronikáš k pramenům znalostí prapůvodní fyziky, na jedné straně chápeš jednoduchost uspořádání vesmíru, na straně druhé – jsi překvapen, kdo a jak to mohl vytvořit.

To je opravdu evoluční průlom pro světovou vědu, která dneska zůstává ve stadiu výzkumů epochálních objevů, udělaných ještě před sto lety. Tyto znalosti zahrnují celé spektrum fundamentálních a mezioborových výzkumů v různých vědních oblastech od fyziky mikrosvěta po kosmologii a odhalují také unikátní informace o prvotních základech neutronové fyziky a astrofyziky elementárních částic.

V každém případě tato zpráva poskytne hledajícímu člověku odpovědi na mnohé vnitřní otázky a dá mu možnost dotknout se pramenů všeho toho, co nás obklopuje.

Kniha také obsahuje Zprávu „O problémech a důsledcích globálních změn klimatu na zemi. Účinné způsoby řešení daných problémů“.