Akce

Sensei ze Šambaly. 3 díl

54

Jak bohatí a slavní dosáhli svých cílů. Jak se člověk bez peněz stal majitelem korporace. Jak se dosahuje úspěchu. Tajemství velkých peněz. Jak funguje podvědomí. Tajemství, která byla dříve známa jen několika málo lidem.

 

  • 180 Kč 40 Kč –22 %
  • Skladem
140 Kč
Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.215 kg
Autor: Anastasia Novych
ISBN: 978-80-904796-3-0
Rok vydání: 2012
Vazba: měkká
Počet stran: 200
 

Stáhnout knihu

Zcela výjimečná kniha, která se poněkud liší od předchozích stylů, ale zároveň je pokračováním 1. a 2.dílů Senseie ze Šambaly. Právě touto svou nevšedností je pro mnohé čtenáře ještě atraktivnější! Během prazdninového pobytu ve stanovém taboře se objeví velmi tajemný a bohatý návštěvník Ahriman. Jeho filozofie a životní postoje jsou naprosto odlišné od Senseiová myšlení. Obraz Ahrimana je ztělesňením přání, tužeb a hodnot, které převládají v současné společnosti.

Zpočátku, když budete číst knihu, asi neporozumíte tomu, proč se odhaluji natolik utajené podrobnosti „obrácené“ strany života, které zná jen velmi bohatá část lidstva. Když ale knihu dočtete, uvědomíte si, jak hluboký obsah vložila autorka do tohoto díla.

V této knize se dozvíte:

Jak bohatí a slavní dosáhli svých cílů

➢ Jak se člověk bez peněz stal majitelem korporace

➢ Jak se dosahuje úspěchu

➢ Tajemství velkých peněz

➢ Jak funguje podvědomí

Tajemství, která byla dříve známa jen několika málo lidem.


Nejdůležitější je však CENA, KTEROU ZA TO ZAPLATÍTE! Nikdo nikdy neříká, kolik člověk platí za slávu, bohatství, velké peníze. A to je to nejdůležitější - kolik stojí slibované štěstí? Závěr knihy je velmi působivý.