Akce

Sensei ze Šambaly. 1 díl

52
  • 1 z 3

Jaký je smysl života? Kdo doopravdy jsem? Proč většina lidí na světě jsou věřící? Když věří, znamená to, že v něco doufají. Co se skrývá za pochopením podstaty člověka?

Fascinující filozofie a znalosti o světě a o člověku,dynamické bojové umění a moudrost v každodenních situacích, alternativní medicína, starobylé duchovní praktiky,  projevy fenomenálních lidských schopnosti.

  • 199 Kč 39 Kč –19 %
  • Skladem
160 Kč
Kategorie: Knihy
Hmotnost: 0.38 kg
Autor: Anastasia Novych
ISBN: 978-80-904796-0-9
Rok vydání: 2011
Vazba: měkká
Počet stran: 398
 

Stáhnout knihu

Kniha je univerzální a zajímavá pro všechny věkové kategorie. Životní příběh hrdinky je vyprávěn v první osobě. Tato kniha odhaluje vnitřní svět šestnáctileté dívky, která se najednou ocitla tváří v tvář smrti. To byla výzva k přehodnocení jejího života a hledání odpovědi na věčné otázky:

➢ Jaký je smysl života? Kdo doopravdy jsem?

➢ Proč většina lidí na světě jsou věřící? Když věří, znamená to, že v něco doufají.

➢ Co se skrývá za pochopením podstaty člověka?

Nespoutaná energie vnitrního hledání ji přivede k setkání se zvláštním, velmi vzdělaným mužem, mistrem východních bojových umění a velmi tajemnou osobou - Senseiem. Senseiův neobvyklý pohled na svět pronikající do samé hloubky duše, jeho

➢ fascinující filozofie a znalosti o světě a o člověku,

➢ dynamické bojové umění a moudrost v každodenních situacích,

➢ alternativní medicína,

➢ starobylé duchovní praktiky,

➢ projevy fenomenálních lidských schopnosti.

To všechno a mnoho dalšího hrdinka pozná, když se seznámí se světem Senseie. Nejdůležitější ale je, že najde odpovědi na své hlavní vnitřní otázky.

 

Stáhněte si knihu